• Address: ul. Chemików 1
    37-310 Nowa Sarzyna
    Polska

  • Call Us: TEL: +48 17 7177 101
    FAX: +48 17 7177 101 wew. 122
    biuro@chemrem.eu

O FIRMIE

Zakład Mechaniczno Remontowy CHEMREM-ORGANIKA Sp. z o.o. w Nowej Sarzynie jest cenionym w Polsce i za granicą producentem metalowych elementów i podzespołów mechanicznych oraz zbiorników i reaktorów ciśnieniowych. Specjalizuje się w realizacji zamówień nietypowych, małoseryjnych i jednostkowych, choć nie stroni również od produkcji typowej i wielkoseryjnej. Ponad 80 letnie doświadczenie, fachowa kadra inżynieryjno-techniczna, nowoczesny sprzęt informatyczny oraz potencjał techniczny sprawiają, że Chemrem-Organika jest cenionym partnerem zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Odbiorcami wyrobów „CHEMREM-ORGANIKA” Sp. z o.o. są przedsiębiorstwa działające w branży chemicznej, drzewnej, cementowej, paszowej, stoczniowej, wydobywczej, energetycznej, ceramicznej, kolejowej i inne.

„CHEMREM-ORGANIKA" Sp. z o.o. powstała w 1997 roku w wyniku prywatyzacji służb pomocniczych w istniejących od 1937 roku Zakładach Chemicznych „Organika-Sarzyna” S.A. w Nowej Sarzynie. Z chwilą powstania większość prac remontowo-usługowych była wykonywana dla Zakładów Chemicznych „Organika-Sarzyna” S.A. w Nowej Sarzynie. Szybko jednak, bo już w 1998 roku, zaczęliśmy oferować usługi klientom zewnętrznym. Decyzja ta okazała się być strzałem w dziesiątkę , bowiem oferta rynkowa firmy spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. W miarę upływu czasu zainteresowanie współpracą wykazały firmy zagraniczne z Danii , Holandii i Niemiec, a także firmy krajowe.Naszą strategią jest świadczenie niszowej produkcji i usług w branży metalowej. Naszym celem jest utrzymanie wiodącej pozycji na rynku lokalnym oraz zwiększenie udziału na rynku krajowym i zagranicznym przy zachowaniu zaufania i zadowolenia klientów i pracowników.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Gazela Biznesu przyznana przez Dziennik Puls Biznes


Certyfikat „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego"  przyznana przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie


Złota Odznaka Lidera Województwa Podkarpackiego przyznana przez Izbę Przemysłowo- Handlową w Rzeszowie


Dyplom za uczestnictwo w Konkursie Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w kategorii średnich firm przyznane przez Marszałka i Wojewodę Województwa Podkarpackiego


Wyróżnienie w kategorii QI SERVICES – Usługi Najwyższej Jakości przyznane przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego


Medal 50- lecia Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża przyznany przez Zarząd Główny PCK


Certyfikat „Przejrzysta Firma” przyznana przez wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet Poland Sp. z o.o.